top of page

7.Bergama Fotoğraf Günleri ve Fotoğrafçılar Maratonu

Bergama Belediyesi ile BEAFSAD işbirliğinde "7. Bergama Fotoğraf Günleri ve Fotoğrafçılar Maratonu", 28 Eylül - 1 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek TFSF onaylı etkinliğimizde sizleri aramızda görmek bizleri mutlu edecektir.

Etkinliğe katılım ücretsizdir.

Kayıt İşlemleri: Kayıt işlemleri 28-29-30 Eylül 2023 saat 09.00-17.00 saatleri arasında Bergama Kültür Merkezi’nde yer alan kayıt masasında yapılacaktır.

Her katılımcı, her bir kategoriye en fazla dört adet sayısal renkli veya siyah beyaz eserle yarışmaya katılabilir.

Fotoğrafların teslimi 1 Ekim 2023 pazar günü saat 8:00’e kadar TFSF onaylı yarışmalar üzerinden teslimi yapılabilir.

Yarışma online (çevrimiçi) fotoğraf sistemine göre yapılacağından, alternatif hiçbir gönderi (e-posta, kargo, elden teslim vb.) kabul edilmeyecektir.

Yarışma fotoğraflarını online (çevrimiçi) olarak değerlendirilmesi https://www.tfsfonayliyarismalar.org adresinden üyelik ve fotoğraf gönderme / yükleme yönergeleri takip edilerek gerçekleşecektir.

Kayıt olmadan önce çekilen fotoğraflar yarışmaya kabul edilmeyecektir.

 

Ödül töreninde, ödül almaya hak kazanan yarışmacılara nakit ödeme yapılacaktır. Salonda bulunmayan katılımcılara kayıt sırasında doldurdukları formda yer alana IBAN numarasına havale yapılacaktır.

 

Ödül törenine katılım sağlayan yarışmacılar arasında yapılacak çekiliş ile Berksoy Otel, Hera Otel ve Labella Otelde  2023 yılının sonuna kadar 1 gece konaklama hakkı kazanabilecekler.

 

Cep telefonu çekilen fotoğraflar kabul edilmeyecektir.

Bergama ören yerlerinde gece çekimi için Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan gerekli izinler alınmıştır.

28 Eylül - 1 Ekim 2023 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz 7. Bergama Fotoğraf Günleri ve Fotoğrafçılar Maratonu'nun detaylarına ve programına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

ATÖLYE KAYITLARIMIZ KAPANMIŞTIR. YOĞUN İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

bottom of page